سایت های میراث لیورپول

Uncategorized

لیورپول به عنوان چهارمین شهر بزرگ در بریتانیا، یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید گردشگران است. موزه بیتلز در اینجا واقع شده است و استودیوها و کلوب های شهر صحنه برخی از مشهورترین نمایش ها هستند. همچنین بسیاری از مناظر محبوب دیگر در لیورپول مانند نقاط دیدنی تاریخی متعدد شهر وجود دارد. لیورپول در سال 1994 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت که به شدت بر محبوبیت این شهر لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد افزوده است. ویژگی‌های ساحلی لیورپول نیز در طول سال‌ها رشد کرده است، اگرچه فرهنگ زیر آب این شهر و یک چهارم آن همیشه رایج بوده است.

در دهه 1980، لیورپول یکی از قوی‌ترین چرخ‌های اقیانوسی در بریتانیا بود. بارانداز آلبرت اکنون برای بسیاری از فعالیت ها استفاده می شود و هم به عنوان یک تصویر فرهنگی و هم به عنوان یک مرکز تجاری فعال عمل می کند. برخی از مکان‌های میراثی دیگر، تیت لیورپول و گالری چشم باز را اضافه می‌کنند که هر دو جاذبه‌های فرهنگی شناخته شده در Upper The United Kingdom هستند. هر دو موزه در تمام طول سال باز هستند و برخی از جذاب ترین هنرهای معاصر جهان را در خود جای داده اند. تیت مدرن در لندن و تیت لیورپول هر دو به دلیل قطعات نصب هنری چشمگیر و منحصربه‌فرد و همچنین نمایش‌های ویدئویی تعاملی پیشرفته و درس‌های تاریخ شناخته شده‌اند.

اگر به دنبال چیز آموزشی بیشتری هستید، موزه ملی رودخانه ها نیز مکانی عالی است. انواع مصنوعات در اینجا نمایش داده شده است که رشد و توسعه جزیره مان را توصیف می کند. جزیره مان یک مرکز صنعتی در حال رشد با برخی از جذاب ترین طرح های صنعتی جهان است. دفاتر دولتی فضای منحصر به فردی را با شرکت ها و کاندومینیوم های نوآور به اشتراک می گذارند. همچنین یک منگنه با طراحی لذت بخش وجود دارد که در افق شب به خوبی خودنمایی می کند. جزیره مان یک مقصد عالی برای بازدید در بعد از ظهر برای یک قدم زدن زیبا در کنار آب و برخی از بهترین غذاهای لیورپول است.

مرسی فری همچنین یک سفر روزانه عالی است، به ویژه زمانی که از گذراندن در آب و اطراف آن لذت می برید. می توانید ترجیح دهید از طریق سیستم شلوغ کانال لیورپول چندین سفر با قایق را انجام دهید. آب و هوا در Upper پادشاهی متحده حتی در ماه‌های تابستان بسیار خنک است، بنابراین اگر می‌خواهید در نزدیکی آب باشید، حتماً لباس‌های گرم زیادی بپوشید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم کانال لیورپول و نحوه رشد آن به عنوان عنصر اساسی فرهنگ پادشاهی عالی کسب کنید، حتماً به موزه رودخانه‌های ملی بروید. ساختمان رگال لیورپول، ساختمان کانارد و بندر لیورپول در نزدیکی اسکله قایق کشتی قرار دارد که همه سه گریس اصلی هستند و در تمام طول سال برای بازدیدکنندگان باز هستند.

اگر قصد دارید برای مدت طولانی تری در لیورپول بمانید، ممکن است بخواهید یک سوئیت پنت هاوس را در منطقه مالی مرکز شهر لیورپول با چشم انداز آب اجاره کنید. همچنین تعدادی هتل مرکز شهر لیورپول در نزدیکی آن قرار دارند. منطقه مالی مرکز شهر در لیورپول به لطف بارها و رستوران‌های شیک و مد روز، یکی از محبوب‌ترین مکان‌های شهر است. کافه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها در ماه‌های تابستان که گردشگران اروپای غربی و سایر ساکنان بریتانیا در تعطیلات هستند، شلوغ و گران هستند. حتماً در مورد نرخ های گروهی و معاملات ویژه در تعطیلات یا بسته های فصل کم سؤال کنید.

چندین روش برای رسیدن به لیورپول از اکثر شهرهای بزرگ بریتانیا وجود دارد. لیورپول فرودگاه خود را دارد که به اکثر شهرهای بزرگ اروپا دسترسی دارد. شما باید پروازی را به منچستر نزدیک بگیرید و یک ماشین اجاره کنید تا یک رانندگی خوش منظره در شمال را داشته باشید. نرخ کرایه خودرو در طول پاییز و بهار به طور خاص پایین است و این دو ماه زمان خوبی برای بازدید از پادشاهی متحده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *